Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jane Heloise Glasia

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jane Heloise Glasia
Admin/Angyal
Jane Heloise Glasia


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozott : 2012. May. 20.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Ahol éppen lennem kell

Jane Heloise Glasia Empty
TémanyitásTárgy: Jane Heloise Glasia   Jane Heloise Glasia EmptyKedd Jún. 05, 2012 4:15 am

JANE HELOISE GLASIA

Jane Heloise Glasia Tumblr_lk2qj9I0Q41qcojj0o1_500

Jane Heloise Glasia QWbfo

Név: Jane Heloise Glasia
Kor: 21
Nem:
Faj: Angyal
Születési hely; idő: Kingdom of Heaven, 1991. január 21.

Jane Heloise Glasia MD7Cq

Jellem: csendes, szótlan és magányos lány vagyok. Kedves vagyok meg van egy kis humorérzékem, de senki nem akar velem barátkozni. Ez már nem is üt úgy szíven, de azért még kissé bánt. Igaz, hogy én nem mutatok semmit az érzelmeimből de belül mindig van valami. Néha sikítok, néha sírok de van, hogy mást is szoktam belül. Nem olyan vagyok akit könnyen meg lehet bántani, de van egy érzékeny pontom, a családom. Mindig avval szoktak cukkolni, hogy azért hagytak már el rögtön, mert gyűlöltek és nem is akartak maguknak. Ha így van ha nem, ha valaki ilyet vág a fejemhez alig bírom ki, hogy ne kezdjek el sírni. Amúgy ha valaki hajlandó lenne és barátkozna velem akkor megtudná, hogy nincs velem semmi gond, csak elhagyatott vagyok egy kicsit, meg csöndes.
Külső: Én egy 177 cm magas, sovány, jó alakú lány vagyok. Hajam fekete, de persze csak a festék miatt, mert igazából barna vagyok. Szemem világosbarna, és ez sosem változik. Hajam úgy a vállam alá ér nem sokkal, és a legtöbbször kibontva hordom. Mosolyogni nagyon ritkán láthatnak, hiszen azt is nagyon ritkán és csak akkor szoktam, mikor egyedül vagyok. Ruhatáram különféle ruhákból áll, de minden fajta ruhából van sötét lila, mert az a kedvenc színem meg az megy legjobban a ruhámhoz. Sminket nagyon ritkán hordok, mert a természetesség embere vagyok.
Play by: Sophia Bush
Titulus: Hallgatag angyalka
Képesség: az elemek irányítása

Jane Heloise Glasia Uulof

Anya: nem lehet tudni
Apa: nem lehet tudni
Testvérek: nincsenek
Egyéb hozzátartozók: nincs

Jane Heloise Glasia B2Def

Múlt:

A születésem napjára már nem emlékszem túl jól, de azt tudom, hogy nem várták sokan az érkezésem. A szüleim azonnal átpasszoltak egy nevelőnek és azóta sem tudom kik is az én szüleim. Az egy hónap hamar letelt s szívemben, lelkemben és mindenemben 12 lettem. számomra nem volt ijesztő ez a gyors felnövés, sőt izgalmas volt, így bántam is, hogy onnantól kezdve normálisan fejlődtem. Mindig is hallgatag gyerek voltam és ez azóta sem változott. Soha senki nem akart velem se barátkozni se semmi mást. A kiképzést egyszerűen imádtam. Mindig korábban mentem és alig vártam, hogy Luca (az edző) jöjjön. Olyan gyorsan eltelt az a három év számomra, így hamar betöltöttem a 15. életévemet. Luca mindig segített nekem és még kedves is volt. Számomra olyan volt mint valami pót tesó. Mikor már végre teljesen angyalnak számítottam a képességemet teljesen tudtam használni, így meg is bíztak 16 évesen első küldetésemmel. Sosem szerettem elhagyni a jól ismert helyeket, hát nem csoda, hogy majdnem hisztit rendeztem le mikor megtudtam, hogy le kell mennem a földre. Tudtam, hogy legalább megismerhetek valami új helyet és, hogy szerezhetek ismerősöket, de nekem egyfolytában egy dolog járt az eszembe: itt kell hagynom az otthonom. Nem akartam, de valahogy híztatott, hogy Lucat is leküldték velem együtt. Vele éltem lent és vele jártam mindenhova. egy évig nekem semmit nem kellett csinálnom csak jól viselkednem és nem használni mások között a képességem. Én jó is voltam meg minden de egyik éjjel mégis pár démon tört ránk. Luca azt mondta meneküljek, de nem tudtam, mert az egyik ránk törő elfogott. Mire lefagyasztottam teljesen a képességemmel a Lucat a másik megölte, s a gyilkos elmenekült. Két napig sírtam Luca holteste mellet. hiszen mégis csak az utolsó ismerősöm volt. Nem sokára rám talált egy a földön lévő angyal és vissza vitt haza. Ott is csak sírtam és nem csináltam semmit. A szobámban voltam minden egyes nap. Nem ettem, nem ittam és nem is aludtam. Ez egy „szép” kis betegség szerűségbe vezetett. Folyton vért hánytam, sokszor elájultam, lázam volt. A többi dologra már nem emlékszem, mert csak a fájdalommal bírtam törődni, de nem a testivel, hanem a lelkivel. Mikor betöltöttem a 19-et már semmi bajom nem volt, kivéve, hogy még mindig sirattam magamban Lucat. Bánatomat edzésbe fojtottam, vagy írásba sőt még néha olvastam is verseket pedig sosem szoktam. Egyre teltek az évek és én igazán nem törődtem senkivel, egészen addig míg meg nem láttam az egyik folyosón egy srácot. Egyszer hallottam a barátaival beszélgetni és mikor kimondták a nevét, a szívem nagyot dobbant. A fiút Thomasnak hívták. Nem tudtam még egy jó ideig, de megtetszett a fiú. Ekkor kb 20 éves lehettem. Mindent kiderítettem róla azonnal, de nem mertem odamenni hozzá soha. A srác azóta is tetszik, de mostanában mikor valahol ülök és ó is ott van rám szokott mosolyogni. Nem tudom mi van most, de egyet elhatároztam egyszer talán odamegyek hozzá. Azóta is a vallomásra készülök még mielőtt ismét elküldnének innen.

Példajáték:
Hozott:

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kate Diablo Wayland
Admin/Ősangyal
Kate Diablo Wayland


Hozzászólások száma : 93
Csatlakozott : 2012. Jun. 04.

Jane Heloise Glasia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jane Heloise Glasia   Jane Heloise Glasia EmptyCsüt. Jún. 07, 2012 6:54 pm

Kedves Jane!

Nagyon tetszett az előtörténeted, meg úgy minden egyben.

Jane Heloise Glasia R521g

Nyomás foglalózni, majd népesítsd be a játék teret.


Kate
Vissza az elejére Go down
 
Jane Heloise Glasia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jane Heloise Glasia szobája
» Jane Heloise Glasia és karakterei
» Mary-Jane Petersen
» ღ Egy árva angyalka sorai, avagy Jane naplója ღ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Angyalok :: Angyalok-
Ugrás: