Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Alicon Stone

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alicon Stone
Mortal angyal
Alicon Stone


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozott : 2012. Aug. 12.
Tartózkodási hely : Las Vegas legmenőbb helyein

Alicon Stone Empty
TémanyitásTárgy: Alicon Stone   Alicon Stone EmptyVas. Aug. 12, 2012 2:34 am

Alicon Stone

Alicon Stone Tumblr_m3v2bgzWMj1rvs8cco1_500

Alicon Stone QWbfo

Név: Alicon Stone
Kor: 18
Nem: Nő
Faj: Mortal Angyal
Születési hely; idő: USA/ Las Vegas; 1993. 01. 11.


Alicon Stone MD7Cq

Jellem: Nem vagyok az a szokott jó kislány. Inkább a vadóc szó illene rám. Imádok a beszélgetések középpontjában lenni és imádom ha főleg rólam beszélgetnek. Legfőképp mogorva a stílusom, de azért néha tudok kedves és aranyos csaj is lenni ha akarok. De természetesen inkább a mogorva énemet használom a legtöbbször. Nagyon nehezen engedek a közelembe embereket épp ezért minden emberrel gonosz, mogorva és undok vagyok. Ha meglátom, hogy megbántottam az adott embert akkor utána megyek és megbeszélünk mindent hisz kis korómi bevésődés az, hogy ilyen vagyok. Épp ezért ha valakit megbántok és látom, hogy ő nem akart engem akkor utána megyek. Akiket közvetlenül ismerek azokkal általában kedves vagyok. Nagyon jól tudok játszani és ezt másoknak is megmutatom. Imádom ha tudják az emberek hogy menő csaj vagyok és bevállalós. A haverokkal mindig Las Vegas legmenőbb szórakozóhelyein nyomjuk szóval ott könnyű megtalálni.
Külső: Szép mandula vágású barna szemeim vannak amikkel ha kell ölni tudok. Természetesen a „Tekintetemmel ölést” nem mindig alkalmazom csak ha feldühítenek.
A selymes arcomon közép hosszú barna hajam pásztázik át. Néha csont egyenesre vasalom, de ha olyan kedvem van akkor hullámos tincseket csinálok az amúgy is hullámos hajamból. A szám kissé telt és a férfiak igazán élvezik - hazudnék ha azt mondanám én nem – karcsú testem van és szeretem ha rá tapadnak a ruháim. Általában csőfarmert; tornacsukát és valamiféle fekete toppot hordok. A füstös smink elengedhetetlen az életemből. De azért szoktam vissza fogottabb sminket is használni mint például egy kis enyhe szempilla spirál és szájfény. Ezt ritka alkalmakkor teszem magamra, de ha nagyon figyelsz akkor néha-néha megláthatod rajtam.

Átváltozott alak: Nincs
Play by: Phobe Thonkin
Titulus:Mysterious Girl
Képesség: Látnok; éjszaka dolgokat álmodik amik másnap pontosan ugyan úgy történnek meg amiket meg álmodott.

Alicon Stone Uulof

Anya: Még kis koromban meghalt. Apu azt mondta, hogy Amelia Stone volt a neve és bármit meg tett volna értem.
Apa: David Stone volt a neve, de sajnos 15 éves koromban egy autó balesetben meghalt.
Testvérek: Nincsen
Egyéb hozzátartozók: Nincsen
Alicon Stone B2Def

Múlt: Kíváncsi vagy arra, hogy hogy jutottam el idáig? Akkor gyorsan olvassál tovább.
1993. Január 11.-én születtem. Nagyon hideg éjjel volt az a nap mikor én a világra jöttem. A havazás miatt minden kórház teli volt illetve zárva. Épp ezért az édesanyám arra kényszerült, hogy engem otthon a házban hozzon a világra. Apum mind végig az anyukám mellett volt és segített neki mindenben amibe kellett és tudott. Éjfél előtt 3perce jöttem a világra Alicon Stefania Stone névvel, de én csak Alicon Stone nevemet használom. Anyum 3 éves koromban halt meg és édesapám nevelt fel. 15 éves koromban már kezdett nehéz dolga lenni velem hisz kamaszodtam és kezdtek problémáim lenni amit anyámmal kellett volna megbeszélnem. Egy éjjel apám el ment egy találkozóra, de soha többé nem jött haza. Mikor indult volna el a zöld jelzésű lámpánál egy kamionos ment belé és még a helyszínen elvesztette az életét. Mikor a mentősök felhívtak engem akkor zokogtam és nem tudtam mit csinálni hisz apámon kívül senkim nem volt. Nem tudtam, hogy hogyan lesz tovább. 16 éves koromban kezdtem még inkább furán viselkedni és egy idő után kiderült, hogy angyal vagyok. Apám ember volt anyám pedig angyal épp ezért félig angyal félig ember voltam. Nagyon érdekelt a téma ezért utána néztem a neten és a különböző oldalakon; fórumokon. Rengeteg mindent tudtam meg és 18 éves koromra mindent megtudtam erről a dologról amit tudnom kell. Kicsit nehezen viseltem el ezt a tényt hisz nem volt senkivel sem meg osztanom mert a nagyszüleim még a születésem előtt meghaltak anyum 3 éves koromban apum meg egy balesetbe a barátaimra pedig nem számíthattam. Egyedül kellett fel nevelnem magamat, de jó munkát végeztem hisz egy érett maga biztos nő lett belőlem és én büszke vagyok arra akivé váltam.
18 éves korom elején egyre furább dolgok következtek az életemben. Ez alatt arra célzók, hogy szárnyaim lettek amik még nem voltak és furcsa dolgokat álmodtam amik másnap meg is történtek. Nem értettem ezt az egészet épp ezért utána néztem a neten hisz az „angyalságról” való infókat is meg találtam a világhálón. Csupán csak annyit találtam, hogy ez egy úgy mond „látnoki” képesség amit csak is különleges személyek kaphatják meg a sorstól. De ha valakinek látómásai vannak az nagy és rossz lavinákat is be indíthat ha az adott személy rosszul használja a képességét.

Példajáték: Éppen az egyik barátnőmmel beszélgettem telefonon, hogy megbeszéljük mikor megyünk találkozni mikor bekopogtattak. Az ajtóban a szerelmemet; Dávidot pillantottam meg.
- Szia. Bocsi, hogy zavarlak. Kivel beszélsz?- kérdezte. Én bele mondtam a telefonban, hogy „Pill” És szóra nyitottam a számat.
- Oh, szia. Csak Ashleval. Épp azt beszéljük, hogy mikor kéne találkoznunk. Jössz te is?- kérdeztem. Végig pásztáztam minden mozdulatát a tekintetemmel ahogy leül mellém, átölel és megcsókol. A kérdésemre nem adott választ csak elmosolyodott és átölelt engem. Nálunk ez csupán csak annyit jelent, hogy nem jön. Lehet, hogy tudja, hogy nehéz időszakon vagyok túl és ennek még nincs vége. Az életem miatt pont hogy nem tudok találkozni sokat a barátaimmal épp ezért kéne minél előbb találkoznom Ashleval. És az, hogy Dávid mindig mellettem áll és állni is fog ez az érzés annyira megnyugtató, hogy szavakkal nem lehet leírni. A mosolyán én csak elmosolyogtam, vissza öleltem és megcsókoltam. Így ültünk mindketten jó pár ideig míg Ashley bele nem szólt a telefonba. Úristen teljesen el feledkeztem róla. Gyorsan bele szóltam a mobilomba.
- Juhj, bocsi csak Dáviddal beszélgettem. Szerintem találkozzunk ma Las Vegas főterén! Jó lesz?- mondta, hogy jó lesz és, hogy délután úgy 4 körül lenne jó neki. Le tettük a telefont és elmondtam Dávidnak, hogy mi a szitu. Ő erre ismét nem mondott semmit csak megpuszilt és mondta, hogy tudja fontos nekem Ashley épp ezért nem akar velünk jönni. Nem igazán értettem, hogy miért nem jön hisz ő is a társaságunk részévé vált a pár év során hisz ők segítettek nekem mindenben. És ezért még a mai napig is nagyon hálás vagyok nekik és nagyon jó érzés, hogy mindig mellettem áll a világ két legjobb barátja és az egész életembe számíthatni fogok tudni rájuk. Ez ismét egy olyan érzés amit szavakkal nem lehet leírni ezt érezni kell. A megbeszélt időpontba elmentem a találkozóra. Mondhatni mi voltunk a leghangosabb két lány a főtéren hiszen akkorákat röhögtünk, hogy még a buliban is lehetett hallani. Annyira jól éreztük magunkat hisz több mint 5 éve nem láttuk egymást. Mikor már befejeztük a beszélgetést lehetett vagy úgy 9 óra szóval mind a kettőnknek haza kellett mennie.
Vissza az elejére Go down
Jane Heloise Glasia
Admin/Angyal
Jane Heloise Glasia


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozott : 2012. May. 20.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Ahol éppen lennem kell

Alicon Stone Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alicon Stone   Alicon Stone EmptyVas. Aug. 12, 2012 4:54 am

Kedves Alicon!

Meglepődtem, hogy őszinte legyek. Ahoz képes, hogy ez az első et-d, nagyon jó lett. gratulálok hozzá! Egyedül arra figyelj légyszives, hogy a szóismétlés ne legyen.
Alicon Stone Myd0cy044768r4770u5r
Irány a foglalók, majd mehetsz játszani Smile
Vissza az elejére Go down
 
Alicon Stone
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Angyalok :: Mortal angyalok-
Ugrás: