Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mate Richards

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mate Richards
Sötét angyal
Mate Richards


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozott : 2012. Jul. 09.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Éppen előtted áll...

Mate Richards Empty
TémanyitásTárgy: Mate Richards   Mate Richards EmptyVas. Júl. 29, 2012 9:50 am

MATE TRISTAN RICHARDS


Mate Richards Tumblr_ld57hbFBus1qzd7mao1_500

Mate Richards QWbfo

Név: Mate Tristan Richards
Kor:21
Nem:Férfi
Faj:Sötét angyal
Születési hely; idő:1991. december 26. Montreal, Canada

Mate Richards MD7Cq

Jellem: Alapjába véve jó fej. A halandókat nem tartja nagyra, max szexrabszolgaként "veszi hasznukat." Bár nem az a nagyon romlott fajta, de borzalmas kegyetlensége ezerszer erősebb. mint a fajtársainak. Titokzatos, bizalmatlan. Nem hisz a szerelemben, földi butaságnak tartja. Nagyon kevés angyal tudja áttörni a pajzsát, de akinek sikerül az megérezheti, milyen ha egy sötét angyal igazán szeret és bízik valakiben. Úgy keveri az élet lapjait, mintha csak pókerozna, szereti kedvére mozgatni a szálakat. Ha valaki az útjába áll, azt egyszerűen elsodorja, vagy ha kell megöli. Nem szereti, ha az útjába állnak, vagy keresztbe tesznek neki. Ilyenkor mindig durva bosszúkat eszel ki, válogatott módon kínozza meg azt aki keresztezi az útját.

Külső: Markáns, férfias arcvonásai vannak, vékony ajkai, pisze orra. A mosolya tökéletes, bárkit le tud venni vele a lábáról. A szemei az ég legkékebb árnyalatában csillognak, haja rövidre nyírt barna árnyalatú. A bőrszíne általában a fehér és a napbarnított között van valahol. A magassága teljesen átlagos, 178-179 centi körül van. Alapjáraton izmos, szép kockahasa van, de mivel nagyon "nádszállegény" alkatú, ezért nem tudja magát kigyúrni annyira, hogy tökéletes legyen a teste. Az arca egyetlen hibája az a kis ér, ami a jobb szeme alatt van. Nagyon feltűnő, főleg ha valaki felidegesíti Mate-et... akkor kidudorodik és nem valami szép látvány. Ez a tökéletesen gyönyörű arcának egyetlen hibája. Általában fekete ruhákat hord, de ha ahhoz van kedve akkor valami kis színt is csempész az öltözékébe. Sokszor visel napszemüvegeket, hogy leplezze arca egyetlen hibáját. Szereti a nem hétköznapi dolgokat; ez annyit jelent, hogy gyakran polgárpukkasztó a megjelenése. A bőrdzsekikért egyenesen bolondul; rengeteg akad belőle a ruhatárában. A szárnyai gyönyörű hófehér színben pompáznak, ami egyszerű, de hatalmas és gyönyörű. Kevés dolog van ezen a férfin ami nem tökéletes, de a szárnyai még pompázatosabbá varázsolják külsejét.

Átváltozott alak:
Mate Richards LhPOQ

Play by: Jared Leto
Titulus: Dark angel ~ kegyetlen
Képesség:Telepátia

Mate Richards Uulof


Anya:Rose, 56 éves (lenne ma, de elhunyt) imádta a fiát, Mate is nagyon szerette édesanyját. Amikor meghalt mély lyukat ásott a fiú szívébe, csak az édesanyja tudta megvédeni az apjától.


Apa: Lucas, 59 éves (lenne ma, csak Mate megölte) keménykezű, kegyetlen angyal, aki megtörte a lágyszívű fiát. Nem szerette Mate-et, a kapcsolatuk halott volt a kezdetektől. Fizikailag, lelkileg bántalmazta fiát.

Testvérek:Nina, 19 éves, mindig is szerette bátyját, Mate is imádta a húgát... piszkálni. Állandóan az oldalát cikizte, a haját borzolgatta, hülyéskedett vele. A kapcsolatuk igazi bátyus-hugica szívatós kapcsolat volt. Erős kötelék kötötte össze őket, ami később megszakadt, amikor Mate átalakult...

[b]Egyéb hozzátartozók:Nagymamája, Norah, unokatestvére, Emmeth


Mate Richards B2Def

Múlt:

1991. december 26-án láttam meg a napvilágot, Montrealban. Mint tudjuk, Montreal egy világváros, de ez nem fontos. A szüleim igazából teljesen egymás ellentétei voltak. Édesanyám állandóan babusgatott, valósággal fürödtem a szeretetében. Míg Lucas, aki az apám volt valaha, állandóan meg akart törni, bántalmazott, mint lelkileg, mint fizikailag. Csak a húgomat meg édesanyámat tekintettem a családomnak,
az apámat csak éppen, hogy elviseltem. Egészen addig amíg édesanyám el nem hunyt. Nagyon megviselt a halála, Ninával egymást támogattuk. Mind a ketten úgy gondoltuk, hogy a másik van a rosszabbik állapotban, de tévedtünk. Ugyanolyan rosszul voltunk mind a ketten. Bár Nina megkapta Lucas szereteté, mégis anyás volt inkább. A civakodós énünk háttérbe szorult, inkább egymás támogatására fektettük a hangsúlyt. Egyszer viszont Lucas túl messzire ment. Utána már ha akart volna se mehetett volna messzebbre, mert megöltem. Komolyan Kinyírtam az apámat. Nem nagy dolog, mivel egy szemétláda volt... na de ennyire nem kell előrerohanni. Emlékszem minden egyes szavára, amit a fejemhez vágott. Éppen hazafelé bandukoltam, amikor elkapott és behúzott egy sikátorba. Utólag megjegyzem, hogy lehetett volna kreatívabb... mindenki a sikátorokban műveli a piszkos dolgokat. Már nem azért. Ahogy félrerángatott, azonnal tudtam, hogy valamit akar. Amikor szólásra nyitotta a száját, ledöbbentem. Szó szerint ezt mondta:
- Te ölted meg anyádat a gyengeségeddel! Ha erősebb lettél volna nem veszik oda az angyalok és démonok között dúló háborúban!- teljesen ledöbbentem. Lucasból már így is túl sok volt. Sok mindent eltűrtem neki. Eltűrtem, hogy bántalmazott, hogy rágalmazott, hogy lelkileg teljesen összetört, de azt már nem, hogy gyilkossággal vádolt. Ráadásul arról a személyről beszélt, akit még az életemnél is jobban szerettem.
- Miről beszélsz Lucas? Te ölted meg! Azért, mert nem tudtál elfogadni és fiadként tekinteni rám, amikor én semmit nem tettem ellened.- ezt szabályosan a pofájába ordítottam.
- Meg foglak ölni, amiért miattad halt meg anyád! A gyilkosokat el kell távolítani, hogy ne tudjanak tovább ölni!
- Nem, mert én előbb megöllek! Egyesével tépem ki a szárnyad összes tollát, és azzal törlöm ki a s€ggem sz@rás után.- kiabáltam. ezzel kezdetét vette a harcunk. Nehéz küzdelem volt, de győzedelmeskedtem. Lucas lassú fájdalmas halált halt, élveztem ahogyan kitépdestem a szárnyainak tollait. Ordított a fájdalomtól, de én csak gonoszan mosolyogtam. Nem is gondoltam bele, hogy ezzel mennyit ártok Ninának. Teljesen meggyűlölt, részben ez is tett azzá, aki most vagyok. Apám elérte a célját. A lelkem teljesen megkeményedett, nem bíztam már többé senkiben, nem volt semmilyen lény akit szerettem volna. El is felejtettem már, mit is jelent valakit szeretni. Hatalmas játékos vált belőlem, mindig megkaptam amit akartam. Ha valaki az utamba mert állni azt hidegvérrel meggyilkoltam. Tudtam, hogy egy szörnyeteg vagyok. De, ha jobban belegondolunk; a mai világban ki NEM az?


Példajáték:

Nevetve készülődtünk az egyetemen minden évben megrendezésre kerülő jelmezbálra.
- Mi leszel?- kérdezte a barátnőm, Norah.
- Vámpír.- válaszolok vigyorogva.
- Max csillámvámpír lehetsz, ilyen hajjal.- néz rám nevetve.
- Nem, mert befested.- osztom ki neki a parancsot. Miután a puha barna hajam vadító feketévé változott és az erős sminkem is elkészült, előhalásztam a fekete koktélruhámat. Gyönyörű volt. Egyszínű és egyszerű darab, aminek az alja ferdére volt szabva. Mellrésznél rendesen ki volt vágva, sokat kellett igazgatnom, hogy ne keltsem egy közönséges kurva látványát.
- Jó az úgy, elvégre nem szűznek öltöztél.- szólal meg a bátyám. Férfi... megfogtam az ágyamon pihenő párnát és tarkón vágtam vele.
- Pofa be, Jared!- ordítok rá, mire ő röhögve elmenekült.
- Szemétláda- sóhajtom. Kihalásztam az ágyam alatt pihenő magassarkú szandált, aminek közel 11 centi volt a mérete. Amikor tükörbe néztem, nem is ismertem magamra. Soha életemben nem voltam még ilyen
titokzatos, ilyen gyönyörű.
- Nagyon szép vagy, de indulni kéne.- mondja Jared, aki időközben, visszasompolygott a szobámba.
- Kuss sofőr!- intem le, majd hozzábújtam.- Tudod, hogy szeretlek.
- Persze, engem mindenki.- vigyorgott, aztán szeretetteljesen magához ölelt.

Úgy éreztem, soha nem érünk oda. Nagyon vártam már a bált, mivel fellépett a kedvenc együttesem is, a Simple Plan. Reméltem, hogy találkozhatok Daviddel. Nagyon bírom a pasit. Tűkön ülve vártam, hogy végre betérjünk a suli parkolójába. Hallgattam Norah üres fecsegését, válaszolgattam is neki, de gondolatban már a banda basszusgitárosával nevetgéltem. A tornateremben telt ház volt, mintha egész Montreal itt tolongott volna. Éjfélig udvariasan táncikáltam a fiúkkal, de nem érdekeltek különösebben. Amikor bejelentették a srácokat, éppen a színpad előtt álltam. Ekkor hallottam, hogy a parkolóban autogramm osztás lesz. El is határoztam magamban, hogy ha kell futok ebben a rémes cipőben, mint hogy a rosszabbik esetben lemaradjak róluk. A koncert fergetees volt, a Perfecten rámtört a sírógörcs, de sikerült megállapítanom, hogy a srácok istenien néznek ki. Sokkal jobban, mint a képeken. Imádtam azt a buli, amit csaptak
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 67
Csatlakozott : 2012. May. 11.
Tartózkodási hely : mindenhol :P

Mate Richards Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mate Richards   Mate Richards EmptyVas. Júl. 29, 2012 10:20 am

Kedves Mate!

Mit is mondhatnék az előtörténetedre? Hát azt, hogy ilyen jót magam sem írtam volna. egyszerűen imádtam. A múlt lett a legjobb, úgy olvastam mintha a kedvenc könyvem legizgalmasabb része lenne. Semmi kivetnivalóm nincs, így nem is húznám tovább…
Mate Richards Myd0cy044768r4770u5r
Nyomás a foglalók, majd szabadíts magad rá a játéktérre! Wink
Vissza az elejére Go down
https://angeldemon.hungarianforum.com
 
Mate Richards
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Angyalok :: Sötét angyalok-
Ugrás: