Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Diablo~Az angyal arcú halál

Go down 
SzerzőÜzenet
Kate Diablo Wayland
Admin/Ősangyal
Kate Diablo Wayland


Hozzászólások száma : 93
Csatlakozott : 2012. Jun. 04.

Diablo~Az angyal arcú halál Empty
TémanyitásTárgy: Diablo~Az angyal arcú halál   Diablo~Az angyal arcú halál EmptyKedd Jún. 05, 2012 11:39 pm

Az élet megbotlik, egyszerűen leáll, áthajt minket a másik sötétebb oldalra. Harcolni kényszerít az utolsó csepp vérig és erőig. Élj és győzz! Ez minden ember álma.
Én, Diablo a Második Ház sarja mégis valami másért áradozom. Egy megérinthetetlen dologról, ami szívem szerint sosem lehet az enyém. Mindez olyan igazságtalan nemde? Főleg ha nem a mellérendeltemről beszélek. Jelenleg elárulni akarom Urunk k*rv@ jó akaratát és parancsát.
Oké a démonok megkapták a szívem, amikor újra a Pokolba kellet mennem és ádáz ellenségeimet próbáltam legyőzni. Remélem a démonok királya lesz olyan 0st0ba és eldobja azt a tollat, ami akár egy démon számára életet adhat, avagy megmentheti azt.
Persze van ennek egy sz@r hátránya is, a démon vagy üldözni, vagy keresni fog. Azt azonban egy cseppet sem szeretném, ha egy *rült és megkergült b/rk* démon naphosszat engem keresni mindenhol.
Egy dolog biztos, ha egy lenti rám mer támadni azt, megölöm, nem érdekel miféle szent szabályt szegek meg. Mindenki azt mondja: véd magad és küzd az életedért, na meg azokért, akiket szeretsz.
Egy kérdésem azonban lenne: Én kiket is szeretek, avagy kit?
Persze, hogy egyszerű kinyögnöm annak a nevét, akit a szívem választ, de mi van azzal, akit az eszem?
Sosem fogom megadni neki azt az örömöt, hogy rajtam röhögve kiessen abból a benga nagy trónjából. Szegény kis ártatlanok, akik azt képzelik, egy angyal nem lehet álszent. Bár mondhatnám, hogy nem vagyok álszent, de nem. Igenis álszent vagyok, de csak az Ő kedvéért.
Oké jobb ha befogom és nem részletezem tovább az érthetetlen dolgokat.


A hit által látunk



Az emberek túl hiszékenyek s, velük együtt a félvérek is , túl ostobák még az élethez. Gyengék és erőtlenek, egy se angyalnak termett. Néha komolyan nem értem a Gazdi választásait, olyan kutyákat választ amik kölykök még. Igaz kicsiből lesz a nagy de akkor is. Legalább valami fejedelmi vérből választana magának,de nem.
Szemei vakok és semmit sem látnak. A világ túl hihetetlennek tűnik számára. Emlékszem régről , még arra tanított,hogy törekedjek a jóra mert nagy dolgokat vár tőlem. Kíváncsi lennék, Ő erre értette mindezt?
Lássunk engem:

Név: Ha nem tudod búj el, mert nem fogom elmondani.

Becenév: Kate, Dia, Diablo ( Elég ennyiről tudni)

Foglalkozás: Angyalok fölött zsarnok szinten uralkodom , kell ennél jobb foglalkozás?

Képességéről: Ha a halálból egy fekete kandúr hoz vissza ne lepődj meg!

Effektíve kiirtandó személy a listáján: Ha a Halál Listámra vagy kíváncsi kérdezd meg Azraelt ő tudja.

Barátok : Én inkább szeretőket mondanék, létem során egy barátom sem volt.
De a szeretőket sem listáznám.

Éltető: Minden egyes tett,szó,tárgy,ember ami az én javamat szolgálja nekem pont elég.

Amitől megváltozik a véleménye: Fuss ha becsaptál és elárultál!

Kedvenc jelmondata : Vesszen a rossz!

Amit nem néz jó szemmel : Démonok ártatlan tevékenységét.

Legnagyobb álma : Ha kettő lenne belőlem, minden gondomat megoldhatnám.

Élete legnagyobb baklövése: Csókolóztam egy démon férfivel.

Léte legfontosabb tulajdonsága : Hatalmas egoista vagyok, ez nem kétség.

Talán maradjunk is ennyiben, szeretem a 13. pontos dolgokat. A régi életemre emlékeztet, de most a mának kell élnem.
Vissza az elejére Go down
 
Diablo~Az angyal arcú halál
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kate Diablo Wayland

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: User részleg :: Karakter naplók-
Ugrás: